آجر سفال

آجر سفال اصفهان

آجر سفال

خاک رسی و خاک سفال مواد خام اولیه مورد استفاده در ساخت آجر است، که در اصلاح عام به طور کلی به این نوع آجر، آجر سفال می گویند. آجر سفالی بخشی از مصالح ساختمانی می باشد که بیش از دیر باز افراد برای دیوار چینی و دیوار کشی ساختمان ها و منازل خود از آن استفاده می کردند. 

این دسته از آجرهای رسی از نظر ساخت، شکل و رنگ و مشخصات فنی در نهایت دقت تهیه می گردند و بسته به شکل آنها در نقاط مختلف ساختمان استفاده می شوند. به علت جذب کم آب در آجرهای سفالی به منظور چسبندگی مناسب با ملات انواع سوراخ دار آنها را مورد استفاده قرار می دهند. از دیگر خواص آنها سبکی است که باعث بالا رفتن سرعت اجرا می شود. به علت سطح یکپارچه و یکنواخت آنها برای نمای آجری، نوع سفالی پیشنهاد می شود.

چند نکته کارامد راجب به آجر سفال

ابعاد آجر سفال 15 سانتی در حالت استاندارد 20 در 20 در 15 می باشد. اما در بازار بیشتر در اندازه حدود 19 در 19 در 13 تولید می شود و تقاضای بازار هم بیشتر همین اندازه است. بنابراین قبل از خرید برای محاسبه تعداد مورد نیاز حتما سایز دقیق را از فروشنده سوال کنید تا دچار مشکل نشوید.

ابعاد آجرسفال 10 سانتی در حالت استاندارد 20 در 20 در 10 می باشد. اما در بازار بیشتر در اندازه حدود 19 در 19 در 9 تولید می شود و تقاضای بازار هم بیشتر همین اندازه است. چون هم در بحث سبک سازی دارای وزن کمتری است و هم با قیمت های مناسب تری یافت می شود. 

جالب است بدانید که آجر سفال تیغه در شهرهای مختلف با نام های متفاوتی شناخته می شود. از جمله به این قرار هست : بلوک تیغه، تیغه سفالی، آجر تیغه ای، بلوک تیغه سفالی، بلوک سفال تیغه، سفال تیغه ای، آجرسفال تیغه، آجرسفال دیواری، بلوک دیواری، سفال دیواری، بلوک سفالی دیواری، سفال دیواری، تیغه دیواری

آبا آجر سفال کارخانه اصفهان شما شوره میزند؟

خیر ، آجر سفال ما از خاک مرغوب و درجه 1 تهیه می شود و به هیچ عنوان شوره نمیزند.

تعداد آجرسفال 15 درجه 1 در ده چرخ و تریلر چه تعداد می باشد؟

آجر سفال  15 درجه 1 در ده چرخ 5.000 قالب و تریلر 75.000 قالب

آیا آجرسفال درجه 2 و قیمت مناسب تر هم موجود می باشد؟

بله آجر سفال مناسب تر و متناسب با قیمت درخواستی مشتری نیز موجود است.

متداول ترین سایز آجر سفال تیغه چقدر است؟

آجرسفال دارای سایزهای مختلفی می باشد اما متداول ترین سایز آن  20*20*10 و 20*20*15 و 20*20*7 است.

قیمت آجرسفال ممتاز چقدر است؟

خرید را می توانید از طریق تماس تلفنی و واریز وجه انجام دهید. پس از واریز وجه بار از طریق باربری برای شما ارسال می شود و کرایه به عهده خود مشتری هست که در مقصد باید به راننده پرداخت شود.

قیمت آجر سفال اصفهان چقدر است؟

فروش انواع آجر تیغه سفالی یزد بصورت مستقیم از کارخانه و کوره با قیمت ارزان و مناسب. زیر قیمت با حداقل سود ارائه شده است تا پیمانکاران و خریداران عمده بتوانند با پایین ترین قیمت محصولات مورد نظر خود را تهیه نمایند. لطفا عنایت داشته باشید از آنجا که قیمت تیغه های ما پایین تر از تیغه های مشابه با همین کیفیت است بنابرین عرضه فقط بصورت نقدی می باشد.
09135145464 – 09139571577

بار های شکسته چگونه با مشتری حساب می شود ؟

اولا روی هر سرویس ارسالی تعدادی آجر سفال اصفهان اضافی وجود دارد که این به منزله جبران شکسته های احتمالی بارهایی است که در حمل و نقل دچار مشکل شده اند و کارخانه به شکل رایگان این بارهای اضافی را ارسال می کند، ثانیا اگر بار مشکل داری ارسال شد مشتری به هیچ وجه ضرر نخواهد کرد چرا که کارخانه موظف است تیغه سفال اصفهان شکسته شده و مشکل دار را تحویل گرفته و سفال سالم به جای آنها جایگزین کند.

آیا برای شهرستان ارسال بار دارید ؟

محدوده ارسال بار فقط محدوده کل ایران است و بنا به درخواست مشتری این امر ممکن است.

 

 

 

آجر سفال اصفهان
Call Now Buttonاستعلام قیمت/مشاوره تلفنی